Horaris d'atenció dels regidors i regidores


  •  
    Enric Pla Vall Alcalde - President
    Dimarts 8-13 h.Ajuntament
    964407700
    epla@vinaros.es
     
    Hugo Romero Ferrer Govern Obert i Noves Tecnologies
    Dl-Dv 8:30-11 h.
    Ajuntament
    964407700hromero@vinaros.es
     
    David Adell Miralles
    Recursos Humans
     Ajuntament964407700dadell@vinaros.es
     
    Jan Valls Fernández Ordenació del Territori
    Dl, Dc, Dv 9-14 h. Serveis Tècnics (Pirulí)964407700jvalls@vinaros.es
     
    Mª del Carmen Ruiz Rueda Política Social, Igualtat i Discapacitat

    Dl 11-14 h.

    Dt 10-14 h.

    Dc 9-14 h.

    Serveis Socials (Mera)964450075mruiz@vinaros.es
     
    Guillem Alsina Gilabert Obres i Serveis
    Dt-Dj 10-14 h.
    Serveis Tècnics (Pirulí)964407700galsina@vinaros.es
     
    María Cano Palomo Hisenda, Indústria i Ocupació
    Dl 8-13 h.
    Ajuntament964407700mcano@vinaros.es
     
    Marc Albella Esteller Cultura, Tradicions, Festes i Joventut

    Dl-Dv amb cita prèvia

    Ajuntament
    964407961
    malbella@vinaros.es
     
    Begoña López Branchat Educació i Esports
    Demanar cita prèvia 964407961 (Educació) 964454608 (Esports)blopez@vinaros.es
     
    Domènec Fontanet i Llàtser Foment de l'Activitat Econòmica, Turisme, Comerç i Consum

    Dt 13:30-14:30 h.

    Dc 17-18 h.

    Serveis Tècnics (Pirulí)964455253dfontanet@vinaros.es
     
    Jordi Moliner Calventós Medi Ambient, Sostenibilitat, Agricultura i Pesca

    Dl 10-12 h.

    Dj 17:30 h-...

    Ajuntament
    964407700jmoliner@vinaros.es